Klubas “GINTARINIS TIGRAS” įregistruotas 2015 metais. Tai visiškai naujai susikūręs, tačiau ambicingas ir profesionalus, pirmasis šalyje oficialus tradicionio Taekwondo (ITF) klubas.
Norime pritraukti ir sudominti kuo daugiau vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų, išmokydsmi ne tik save apsiginti bet ir aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį. sieksime jog energija būtų eikvojama rezultatų siekimui, o ne negatyviems tikslams ir jėgai prieš silpnesnius.


Kviečiame atvykti ir užsiiminėti Taekwondo bei kartu lavinti savo kūną, ugdyti tvirtą valią, surasti vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi bei nugalėti savo baimes ir stresus.
Mūsų klubas taiko lankscias narystes programas todel prieinamas visiems, ypač palankios sąlygos sportuojantiems šeimomis. Mes ne tik parama gaunanti organizacija, bet ir ją teikianti, todel motyvuoti socialiai remtini asmenys gali drąsiai kreiptis į mus ir mes rasime bendrą sprendimą ir suteiksime galimybes sportuoti.


Esame pirmieji tradicinio taekwondo entuziastai ne tik Vilniuje bet ir šalyje ir negalime pasigirti gausiu trenerių skaičiumi, tačiau užsiėmimus ves patyręs juodą diržą turintis treneris, užsiimantis kovos menais daugiau nei 10 metų, laimėjėjęs ir dalyvavęs ne viename tarptautiniame turnyre. Jis taekwondo meno patirtį perėmė iš Belgijos kolegų pasaulio čempionų 5-6 dano taekwondo meistrų.
Klubas turi uzmezgęs platų bendradarbiavimo ratą su kitų valstybių federacijomis ir klubais, todėl gali pasiūlyti ne tik sportavimo savo malonumui galimybes bet ir suteikti platų spektrą galimybių siekti pačių aukščiausių įvertinimų tarptautinėje arenoje.

Uzsiėmimus ves juodo diržo savininkas Rimas Stankevičius (I danas)

Klubas taip pat atstovauja tarptautinį prekinį ženklą “TIGERS-LIFE SKILLS EDUCATION (sutrumpintai Tigers-LSE) ir suteikia galimybę patiems mažiausiems nuo2 iki 6 metų vaikams užsiėmimų metu įgyti būtiniausius gyvenimiškus įgūdžius pagal patentuotą programą. Šie įgūdžiai ne tik pravers kasdienybėje bet gali išgelbėti vaiko ar aplinkinių gyvybę atsitikus nelaimei ar iškilus pavojui.
Programos metu vaikai mokosi šių pagrindinių temų:

darbo komandoje įgūdžių;

  • lyderystės įgūdžių;
  • bendravimo su nepažįstamaisiais įgūdžių;
  • elgesio ir savigynos įgūdžių esant patyčioms;
  • pagalbos nelaimės atveju įgūdžių;
  • sveikos gyvensenos įgūdžių ir
  • gamtos tausojimo įgūdžių.

Tenka atkreipti dėmesį, kad programos modulis dėl patyčių bene vienintelis Lietuvoje, kuris realiai ir praktiškai o ne teoriškai moko vaikus kaip elgtis patiriant patyčias ar jas matant aplinkoje.

Visi užsiėmimai vyksta adresu Justiniškių 12, Vilnius.Esame greta Spaudos rūmų, kaip mus surasti konkrečiai žiūrėkite skiltį “Kontaktai”, užsiėmimų grafikas skiltyje “Užsiėmimai